This website requires JavaScript.

У інтернет-магазині електронного обладнання "Технолоджик" для підприємців великого та середнього бізнесу представлений широкий вибір фіскального обладнання. Пристрої різних моделей та модифікацій мають високу продуктивність та надійність. Гнучка цінова політика нашого магазину дозволяє продавати оригінальні фіскальні пристрої за доступною ціною. Ми гарантуємо довгострокову роботу кожного приладу, придбаного у нашому магазині.

Види фіскального обладнання

В каталозі магазину фіскального обладнання виділені три основні категорії пристроїв:

  1. Фіскальні реєстратори;
  2. Касові апарати;
  3. Виносні індикатори.
  4. В роздрібній та оптовій торгівлі необхідна повна комплектація фіскального обладнання, яке можна придбати в нашому магазині. Високоякісні пристрої спрощують та прискорюють роботу персоналу, а також усувають людський фактор. Завдяки фіскальній пам'яті реєструється вся інформація щодо проведених операцій.

В нашому інтернет-магазині ми продаємо обладнання від найкращих виробників: Екселліо, Datecs, Юнісистем, Toshiba та ЗАТ "Резонанс". Модельний ряд фіскальних апаратів виготовляється з високоякісного матеріалу згідно європейським стандартам. При покупці обладнання наші клієнти отримують гарантію на експлуатацію безпосередньо від нашої компанії. Додатково ми раді надати допомогу в установці та налаштуванні фіскальних апаратів в магазині, супермаркеті тощо.

Фіскальні апарати відрізняються за функціональністю та вартістю. Для наших клієнтів ми надаємо широкий діапазон цін. В каталозі представлені якісні бюджетні варіанти, касові апарати середньої вартості та пристрої преміум-класу. Таке різноманіття сприяє швидкому підбору відповідної моделі для клієнтів різного виду діяльності. Кожен вид фіскального обладнання завжди є в наявності, завдяки чому ви швидко зможете встановити його для ефективної роботи у торговій точці.

Фіскальні реєстратори

Фіскальне обладнання використовується не лише для обліку торгових операцій, а й для складання звіту в податкову інспекцію. В нашому інтернет-магазині представлений ряд обладнання оператора фіскальних даних. Вартість фіскального реєстратора залежить від його продуктивності та функціональності. Ми раді запропонувати вигідні ціни на всі види фіскальних пристроїв.

Важливо пам'ятати, що після покупки слід провести реєстрацію фіскального апарата для подальшого використання. Далі слід налаштувати фіскальний апарат для друку чеків. Він підключається до комп'ютера та налаштовується за допомогою спеціальної програми, яка використовується для проведення комерційних операцій. До реєстратора додатково комплектується програмне забезпечення для успішної інтеграції з різними електронними пристроями.

При виборі фіскального реєстратора звертайте увагу на розмір, наявність функцій та вартість. Кожна модель може суттєво відрізнятися способом друку, швидкістю створення відбитків та внутрішньою пам'яттю. Бюджетні варіанти мають мінімальний набір функцій. Середньоцінові пропозиції використовуються в торгових точках з обсягом чеків до 1000 одиниць на добу. Реєстратори преміум-класу встановлюються в великих гіпермаркетах та оптових супермаркетах.

Касові апарати

Магазини роздрібної торгівлі постійно використовують касове обладнання, яке сприяє обліку всіх фінансових операцій. Таке обладнання ефективно використовувати, воно не займає багато робочої поверхні та оперативно виконує різні завдання.

В нашому магазині касові апарати можна підібрати відповідно до обсягів товарообороту та умов продажу. Бюджетні варіанти касових апаратів мають стандартний набір функцій та невеликі габарити. Інші, більш вартісні пристрої, мають більшу продуктивність, що з часом виправдовує себе при великому товарообороті.

Наші фахівці завжди готові надати допомогу у грамотному виборі касового апарата. Якщо ви бажаєте забезпечити якісне обслуговування клієнтів та оптимізувати роботу персоналу, касові апарати "Технолоджик" будуть підходящим засобом для здійснення поставлених завдань.

Виносні індикатори

Виносний світлодіодний індикатор - це спеціальний дисплей, на якому видається інформація щодо виконаної операції. Це пристрій широко використовується в різних точках роздрібної торгівлі для зручного та ефективного обслуговування клієнтів. Дворядкові індикатори видають інформацію щодо суми, найменування товару та дати здійсненої покупки. В нашому каталозі представлені найякісніші індикатори різної модифікації та продуктивності.

Основними виробниками виносних індикаторів є компанії Екселліо та ЗАТ "Резонанс". Вони виготовляють найнадійніші виносні індикатори, які чітко виконують свої функції. Різні моделі дуже просто та швидко підключаються до електронних пристроїв для спільної роботи. Ви можете придбати бюджетний виносний індикатор ІК-110 або індикатор вищого класу Datecs DPD-201.

Читати далі